• 0 282 651 51 96

Hakkımızda

Şirketimiz, hızla büyüyen ve gelişmekte olan şehir, belediye ve köylerimize çevre düzenleme ve beton elamanları sektöründe alternatif çözümler ve rekabetçi fiyatlarla sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Kaliteli, güvenli ve ekonomik ürünlerimiz dünya standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Anıl Çevre Düzenleme ve İnş.Malzemeleri Ticaret olarak, içme suyu ve kanalizasyon şebekeleri, yaya bölgeleri düzenlemeleri, süs havuzları, otobüs durakları, kompozit kapak, bordür, parke taşı, görme engelli taş,doğal granit taş,çocuk oyun parkları ve çevre düzenlemeleri gibi birçok alanda hizmet vermektedir.


Kentsel alt ve üst yapı ürünlerini tasarlayıp üretmeyi kendine görev edinmiş olan ANIL ÇEVRE DÜZENLEME, çağdaş kentlerin oluşması için değişimi ve gelişimi yöneterek, sektördeki rekabet ortamını kamu yararı adına kaliteli mal ve hizmet alanına çekmeyi amaçlamıştır. ANIL ÇEVRE DÜZENLEME bu doğrultuda yürütülmesi gereken AR-GE, tasarım, üretim mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerini en yüksek kalite standartlarında gerçekleştirerek, geleceğin yaşanabilir kentlerini kurmayı hedeflemiştir.


Geleceğin kentlerini oluşturmak için çalışanları ile akıl ve gönül birliği yaparak çağını aşan ürün ve hizmetlerle dünyada marka olmak

Saygılarımızla,

Anıl Çevre Düzenleme ve İnşaat Malzemeleri Ticaret

Bilgin GÜNEŞ